Desatero

Pro Gymnastickou školičku

Desatero pro lekce s rodiči

 1. Děti přicházejí na hodinu včas v doprovodu pouze jedné osoby. Pozdním příchodem rušíte ostatní děti.
 2. Děti mají vhodné oblečení – tepláčky, kraťásky, tričko, ponožky. Cvičíme naboso. Holčičky mají učesané a sepnuté vlásky.
 3. Pití zůstává v chodbičce, nenosíme ho do tělocvičny. V tělocvičně nejíme!
 4. Děti cvičí na nářadí pouze s dovolením trenéra. Nenechávejte své děti využívat nářadí nebo pomůcky, aniž by k tomu byly vyzvány.
 5. V případě, že se Vaše dítě nechce během lekce zúčastnit některé aktivity, zajistěte, aby svým chováním a jednáním nerušilo ostatní děti. V případě pláče či křiku odchází rodič s dítětem z tělocvičny, kde se pokusí dítě uklidnit.
 6. Dodržujte a respektujte pokyny trenéra/lektora. Nenechávejte své děti dělat si věci po svém, neboť i jeden človíček dokáže rozložit celou skupinu.
 7. V případě, že máte sebou mladšího sourozence (do 1 roku věku), zajistěte, že nebude zavazet ostatním dětem, nebude ničit dráhu atd. Ve vyjímečném případě doprovodu staršího sourozence (pouze se souhlasem trenéra), sourozenec necvičí!
 8. O změně kontaktních údajů (mail, telefon) nás včas informujte, abychom vám mohli v případě výjimečných situací (zrušení tréninku, úraz apod.) podat informace.
 9. Rodiče, kteří jsou v hodině přítomni, mají za své děti a jejich chování zodpovědnost.
 10. Prosíme rodiče, aby pomohli při chystání a uklízení pomůcek na hodinu, a také při přípravě a úklidu nářadí během hodiny. Děkujeme!

Desatero pro lekce bez rodičů

 1. Přicházejte do šaten max 10 min před začátkem lekce. Příliš brzkým příchodem rušíte skupinu před vámi. Věci včetně bot se ukládají do šatny. Po skončení lekce (přicházejte prosím až s časem konce) čekejte na své děti v šatně, kam děti přivedou trenéři. Děti nebudou pouštěny na chodbu!
 2. Rodiče nečekají v průběhu cvičení na své děti v šatnách, na chodbách a v prostoru před tělocvičnou Beruška. Lavice slouží pouze k vyzouvání a obouvání bot. Využijte prosím prostory bufetu v suterénu budovy či kavárnu naproti budovy "Můj sen".
 3. Neprotahujte loučení se svými dětmi - je jim potom ještě více smutno.
 4. Děti mají vhodné oblečení - kraťásky, tričko, ponožky v chladnějším počasí, holčičky - gymnastický dres, učesané a sepnuté vlásky.
 5. Pití zůstávají v chodbičce, nenosíme ho do tělocvičny. Láhve jsou podepsané s násoskou, případně v takové láhvi, kterou zvládnou děti otevřít samy.
 6. Trenéři přebírají za děti zodpovědnost vstupem dítěte do tělocvičny a jejich zodpovědnost končí s koncem dané lekce! Prosím rodiče, aby tuto skutečnost brali na vědomí.
 7. Děti cvičí od první lekce samy. Budou pořádány ukázkové hodiny, ve kterých se budete moci na své ratolesti podívat.
 8. Dodržujte a respektujte pokyny trenéra.
 9. O změně kontaktních údajů (mail, telefon) nás včas informujte, abychom vám mohli v případě výjimečných situací (zrušení tréninku, úraz apod.) podat informace.
 10. Nedožadujte se pro své děti výjimek.

V případě, že nebude Desatero ze strany rodičů dodržováno, vyhrazujeme si právo dítě z našich lekcí vyloučit ?.

Dodržujte rozdělení šaten, boty se obouvají a vyzouvají mimo koberec a ukládají se v botníku v šatně (ne na koberci). Kočárky, kola, koloběžky ukládejte na místa určená hned u vstupu, zamčená vlastním zámkem. Nevyjíždějte do pater, ani v případě, že jdete pouze doprovodit staršího sourozence. Děkujeme.

Děkujeme Všem rodičům za dodržování a respektování tohoto Desatera.

Zpět na Gymnastická školička