Gymnastická školička

Pro správný pohybový rozvoj vašeho dítěte - hravou formou na gymnastických základech.

19_20240528_082957.jpg


Cvičení pro rodiče s dětmi a cvičení pro děti

  • základní pohybové návyky + základy sportovní gymnastiky
  • zábavná a hravá forma
  • rozvoj koordinace, rovnováhy, osobnosti a láska k pohybu
  • všestranná pohybová průprava do budoucího aktivního života
  • profesionální trenéři,
  • řád, disciplína a pravidla

Děti narozeny v roce 2017-2018 patří ve školním rok 2024/2025 pod gymnastické přípravky

Rozdělení dětí v gymnastické školičce:

KATEGORIEDATUM NAROZENÍ DÍTĚTE
Mravenečcileden 2023 - červen(ec) 2023 (vždy s rodiči)
Želvičkyčervenec 2022 - prosinec 2022 (vždy s rodiči)
Zajíčcileden 2022 - červen 2022 (vždy s rodiči)
Opičky2021 SR (s rodiči), BR (bez rodičů)
Tygříci2020 (bez rodičů)
Berušky/Klokánci2019 (holky a kluci - bez rodičů) starší po domluvě


Rozvrh na školní rok 2024/2025:

DenČasSkupinaTrenérTělocvična
Pondělí9:00 - 9:45MravenečciRadkaBeruška
9:00 - 9:45MravenečciLuckaDC VS
9:00 - 9:45ZajíčciSG
9:50 - 10:35MravenečciRadkaBeruška
9:50 - 10:35ŽelvičkyLuckaDC VS
9:50 - 10:35Zajíčci
SG
10:40 - 11:25ŽelvičkyRadkaBeruška
10:40 - 11:25ŽelvičkyLuckaDC VS
10:40 - 11:25Opičky SR
SG
Úterý9:00 - 9:45MravenečciGinaBeruška
9:00 - 9:45MravenečciLuckaDC VS
9:00 - 9:45ZajíčciRadkaSG
9:50 - 10:35ŽelvičkyGinaBeruška
10:00 - 10:45ŽelvičkyLuckaDC VS
10:00 - 10:45ZajíčciRadkaSG
10:40 - 11:25ŽelvičkyGinaBeruška
Středa9:00 - 9:45MravenečciJitkaBeruška
9:30 - 10:15Opičky SRAnetSG
9:50 - 10:35MravenečciJitkaBeruška
10:30 - 11:15ZajičciAnetSG
10:40 - 11:25ŽelvičkyJitkaBeruška
Čtvrtek9:00 - 9:45MravenečciAnetBeruška
9:00 - 9:45MravenečciGinaDC MS
9:00 - 9:45ZajíčciLuckaSG
9:50 - 10:35ŽelvičkyAnetBeruška
9:50 - 10:35MravenečciGinaDC MS
9:50 - 10:35ZajíčciLuckaSG
10:40 - 11:25ŽelvičkyAnetBeruška
10:40 - 11:25Opičky SRLuckaSG
Pátek9:00 - 9:45Želvičky
Beruška
9:00 - 9:45Opičky SRRadkaDC VS
9:00 - 9:45ŽelvičkyLuckaDC MS
9:50 - 10:35Mravenečci
Beruška
10:00 - 11:30Opičky/Tygříci/Berušky/KlokánciRadka/LuckaDC VS
10:40 - 11:25Želvičky
Beruška
Beruška
Pondělí13:30 - 14:50TygčíciBeruška
13:30 - 14:50Berušky/KlokánciDC VS
15:00 - 15:45ZajíčciBeruška
15:50 - 16:35Opičky SRBeruška
16:40 - 17:25Opičky SRBeruška
17:30 - 18:50TygčíciBeruška
Úterý13:30 - 14:50Berušky/KlokánciBeruška
15:00 - 15:45Opičky SRBeruška
16:00 - 16:45ZajíčciBeruška
17:00 - 18:20TygčíciBeruška
Středa13:30 - 14:50Berušky/KlokánciBeruška
15:00 - 15:50TygčíciBeruška
16:00 - 16:50Opičky BRBeruška
17:00 - 18:20TygčíciBeruška
Čtvrtek13:30 - 14:50TygčíciBeruška
15:00 - 15:50Opičky BRBeruška
16:00 - 16:50TygčíciBeruška
17:00 - 18:20Berušky/KlokánciBeruška
Pátek13:30 - 14:50TygčíciBeruška
13:30 - 14:50Berušky/KlokánciDC MS
15:00 - 15:45Opičky SRBeruška
16:00 - 16:50Opičky BRBeruška
17:00 - 18:20Berušky/KlokánciBeruška

Beruškatělocvična 2.patro
DC VStělocvična 3.patro
DC MStělocvična 3.patro
SGtělocvična -1.patro

Vyhrazujeme si právo na změnu trenéra. Změna trenéra není důvodem ke zrušení rezervace.