Světový pohár Osijek 2024

Naše gymnastky opět ukázaly, že Brno je hnízdem skvělých talentů i na světové úrovni! Světový pohár v Osijeku, který probíhal od 4. do 7. dubna 2024, přinesl vzrušující okamžiky a úžasné výkony našich zástupkyň.

Ema Strakošová si již v kvalifikaci na kladině zajistila místo ve finále svým skvělým výkonem, který jí vynesl 3. místo se známkou 12,333 bodů. V závěrečném kole potvrdila svou kvalitu a vybojovala celkové 6. místo, což je vynikající výsledek v takto prestižním závodě

Ale nejen Ema, i Klára Peterková si v kvalifikaci připsala skvělé výsledky. Na přeskoku si vybojovala 7. místo se známkou 12,266 bodů, což jí zajistilo účast ve finále, kde si Klára vybojovala krásné 7. místo s bodovým ohodnocením 12,316. A to není vše, Klára se také probojovala do finále na prostných, kde obsadila 6. místo s výsledkem 11,733 bodů.

Tyto výsledky jsou jenom důkazem tvrdé práce, oddanosti a talentu našich gymnastek. Gratulujeme Emmě a Klaře k těmto úžasným výkonům, které jsou inspirací pro nás všechny. Jsme hrdí, že mohou reprezentovat náš oddíl a přejeme jim mnoho dalších úspěchů na jejich cestě v gymnastice.