Světový pohár Dauhá 2024

Úspěšná reprezentace českých gymnastek na Světovém poháru v Doha! V termínu 17.4. - 20.4. se v Doha v Qataru, konal prestižní Světový pohár v gymnastice, na kterém naši zemi reprezentovaly nadějné české gymnastky. Mezi nimi vynikla zejména Vanesa Mašová, která bojovala s mezinárodní konkurencí na různých nářadích.

Vanesa Mašová podala skvělé výkony a v kvalifikaci na bradlech obsadila 11. místo s celkovou známkou 12,900. Její precizní cvičení a technické provedení byly oceněny vysokými známkami, což jí zajistilo místo mezi nejlepšími.

Na kladině předvedla Vanesa rovněž solidní výkon a získala známku 12,166. I když se tentokrát nedostala mezi nejvyšší příčky, její výkon byl velmi kvalitní a ukazuje na její velký potenciál do budoucna.

Posledním nářadím, na kterém se Vanesa představila, byla prostná. Zde skončila se známkou 11,000. I přes náročnou konkurenci a vysokou úroveň všech soutěžících ukázala své odhodlání a bojovného ducha.

Vanese Mašové držíme moc palce do další přípravy na Mistrovství Evropy. Její výkony na Světovém poháru v Doha jsou příslibem pro budoucí úspěchy a my věříme, že na nadcházejícím evropském šampionátu znovu předvede své gymnastické umění na nejvyšší úrovni.