Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) 2024

Ve dnech 14.–16. června se v Praze konalo Mistrovství České republiky v kategoriích VS, kde naše gymnastky předvedly vynikající výkony a přivezly domů skvělé výsledky.

Úspěchy našich gymnastek na Mistrovství ČR v Praze

Pátek - Závod VS3A

V pátek proběhl závod v kategorii VS3A, ve kterém Eliška Lauterbachová vybojovala krásné 3. místo. Dalšími úspěšnými závodnicemi byly Klaudie Rychtecká, která se umístila na 7. místě, a Alexandra Václavíková, která obsadila 10. místo. Všem třem dívkám patří velká gratulace za jejich výkony!

Výsledky kategorie VS3A:

• 3. místo: Eliška Lauterbachová
  • 7. místo: Klaudie Rychtecká
  • 10. místo: Alexandra Václavíková

Sobota - Závod VS6B

V sobotu proběhl závod v kategorii VS6B, kde se nejlépe umístila Gabriela Křížová na skvělém 7. místě.

Výsledky kategorie VS6B:

• 7. místo: Gabriela Křížová

Neděle - Závod VS2A

Závěrečný nedělní závod patřil kategorii VS2A, kde se z našich gymnastek nejlépe umístila Jolana Houdková.

Výsledky kategorie VS2A:

• Nejlepší umístění: Jolana Houdková
Poděkování

Všem našim gymnastkám, trenérům, rozhodčím a rodičům moc děkujeme za krásnou reprezentaci oddílu! Vaše úsilí a oddanost sportu jsou pro nás inspirací a motivací do dalších tréninků a soutěží. Těšíme se na další úspěchy a děkujeme za skvělou reprezentaci!