30_20240624_225750.jpg

Mezistátní utkání juniorů GER-AUT-CZE-POL

Dne 22. června 2024 se v Rüsselsheim am Main konalo mezistátní utkání juniorů, kterého se zúčastnily týmy z Německa, Rakouska, Česka a Polska. Naši závodníci Milan Jaroš, Tomáš Kalinič, Martin Sova, David Šindelka a Jan Bartošovský pod vedením trenérů Honzy Casky a Jiřího Hrona předvedli skvělé výkony a důstojně reprezentovali Českou republiku.

Výsledky týmu z Česka

V konkurenci čtyř silných týmů se naši chlapci umístili na skvělém 3. místě. Tento úspěch je výsledkem tvrdé práce, odhodlání a týmového ducha, který naši závodníci předvedli po celou sezónu.

Individuální úspěchy

Mezi jednotlivci se nejlépe umístil David Šindelka, který obsadil 7. místo. Jeho výkon byl příkladem skvělé techniky a vytrvalosti, kterou během závodu předvedl.

Závěrečný závod sezóny

Tento závod byl pro naše juniory závěrečným závodem této sezóny. Všichni závodníci, Milan Jaroš, Tomáš Kalinič, Martin Sova, David Šindelka a Jan Bartošovský, ukázali, že se neustále zlepšují a že mají před sebou velký potenciál do budoucna.

Velké poděkování patří také trenérům Honzovi Caskovi a Jiřímu Hronovi, kteří své svěřence celou sezónu pečlivě připravovali. Jejich podpora a odborné vedení byly klíčové pro dosažení těchto skvělých výsledků.

Gratulujeme všem našim závodníkům za skvělé výkony a děkujeme za důstojnou reprezentaci na mezistátním utkání. Vaše úsilí a odhodlání jsou pro nás inspirací a motivací do dalších tréninků a soutěží.